fbpx

Filiżanka na dzień babci i dziadka

Dziadkowie to dla wielu z nas niebywale ważne osoby – opiekują się nami, rozpieszczają nas, mają przeogromne serca wypełnione miłością do wnuków. Jak mało kto, zasługują oni na pamięć w dniu swojego święta, dlatego warto przygotować wyjątkowy prezent dla babci. Najlepiej wybrać taki, który będzie zarówno estetyczny, jak i praktyczny. Jednym z takich właśnie pomysłów jest wyjątkowa filiżanka. Dzień Babci i Dziadka to idealna okazja, by wręczyć dziadkom taki prezent, który zostanie z nimi na dłużej i będzie im na co dzień przypominał o ukochanych wnukach. Z pewnością sprawi, że picie kawy czy ulubionej herbaty stanie się przyjemniejsze. Filiżanka na dzień babci to wspaniała alternatywa dla kwiatów czy czekoladek. Na długo zapadnie w jej pamięci.

Niezapomniany prezent — ręcznie malowana filiżanka dla dziadka

Proponujemy ręcznie malowane zestawy naczyń z porcelany. Tego rodzaju prezent dla babci może być oryginalną dekoracją stołu w salonie lub kuchni. Niewątpliwie sprawi radość wszystkim, którzy doceniają małe, a jednocześnie oryginalne drobiazgi. Filiżanka z jedynym w swoim rodzaju wzorem sprawdzi się również jako prezent dla dziadka. Idealna zarówno na Dzień Dziadka, urodziny, jak i inne święta. Na pewno przypadnie do gustu każdemu, kto preferuje minimalistyczne wzory zwierzęce czy roślinne. Wybierając prezent dla dziadka, warto kierować się jego upodobaniami. W ten sposób można wręczyć mu drobiazg, który stanie się dla niego istotną pamiątką. Filiżanka dla babci w zestawie z tą dla dziadka sprawi, że ich wspólne picie herbaty będzie niosło ze sobą wspomnienia o rodzinie. Na pewno będą z nich wspólnie chętnie korzystać.

Filiżanki dla dziadków na wyjątkowe okazje

W celebrowaniu różnego rodzaju świąt lub rocznic liczy się przede wszystkim pamięć i gest. Każda filiżanka dla dziadków została ręcznie pomalowana według autorskiego projektu. Dzięki temu naczynie tego typu stanowi idealny prezent dla babci. Produkty mogą zostać zrealizowane na specjalne zamówienie klientów. W Atelier Szeląg nie ma dwóch identycznych produktów, dlatego każdy, kto otrzymuje stąd prezent, może się poczuć naprawdę szczególnie. Przygotowując więc prezent dla babci lub dziadka, warto zapoznać się z regularną ofertą lub przemyśleć możliwość stworzenia własnego projektu filiżanki. Zachęcamy do kontaktu! Wspólnie znajdziemy idealny produkt, który zachwyci dziadków. Filiżanka dla babci może przedstawiać jakiś wzór bliski jej sercu lub napis. Taki upominek to podarunek o dużej wartości sentymentalnej.